Elérhetőségek

Tiszabura Község Önkormányzata

Cím: 5235 Tiszabura,
Kossuth Lajos utca 52.
Telefon:
+36/59/201-106
Mobil:
+36/70/418-9191
E-mail:
tiszabura.kozsegi.onkormanyzat@gmail.com
További... Nyitvatartás


"Maradj otthon, műveld a kertet!"

2020.04.21.

A "Maradj otthon, műveld a kertet!" elnevezésű program keretén belül április 21-én illusztris személyiségeket köszönthettünk községünkben. Sztojka Attilát, a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság vezetőjét, Eszes Lászlót, a szervezet Szolnok megyei kirendeltség vezetőjét a polgármesteri hivatal épületében Farkas László polgármester, a tiszaburai képviselő-testület néhány tagja, illetve a program másik fővédnöke, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat helyi vezetője, Bátki Márton üdvözölte. A szerény ünnepi fogadást követően a főigazgató úr által vezetett delegáció ellátogatott településünk néhány nehéz szociális helyzetben élő családjához, ahol kerti szerszámok és vetőmagokat tartalmazó ajándékcsomag átadásával lepték meg a romatelep lakóit. Sztojka Attila kedélyesen elbeszélgetett az itt élőkkel, megismerte életkörülményeiket, felmerülő problémáikat. Több helyen is gondozott kiskertekkel, vagy - Csonka Zoltán Haladás utcai portáján - szépen gyarapodó  állatállománnyal "találkozott". Természetesen szóba kerültek a mindannyiunkat érintő egészségügyi világválság kérdései is (a küldöttség tagjai a szigorú rendszabályokat betartva, az előírt védőfelszerelést használták), majd jó egészséget és sikeres, eredményes gazdálkodást kívánva búcsúzott el Tiszabura lakóitól (a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság április 21-i karitatív akciója - községünkön kívül - Füzesgyarmatot és Tiszaroffot is érintette).

 "Maradj otthon, műveld a kertet!"

Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Tiszabura Község Önkormányzata - Magyar