Elérhetőségek

Tiszabura Község Önkormányzata

Cím: 5235 Tiszabura,
Kossuth Lajos utca 52.
Telefon:
+36/59/201-106
Mobil:
+36/70/418-9191
E-mail:
tiszabura.kozsegi.onkormanyzat@gmail.com
További... Nyitvatartás


Házhoz jött a Mikulás

2019.12.06.

Községünk önkormányzata az idei évben is - december 6-a, a hagyományos Mikulás-ünnep alakalmából - sok örömöt és meglepetést szerzett a kisgyermekes családoknak. A délutáni óráktól a nagyszakállú, színes jelmezbe öltözött Télapóink (ezúton is köszönjük Demeter László, Poták Kálmán, Puzsoma János és Túró Sándor József szíves közreműködését) több lovaskocsin és fogaton járták községünk utcait, s közel 1000 darab, édességgel megtöltött Mikulás csomag került kiosztásra a jeles eseményt izgatottan váró legifjabb korosztály körében.

Házhoz jött a Mikulás

Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Tiszabura Község Önkormányzata - Magyar